Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Rehber

Dost

Arena Üyesi
Arena Üyesi
Katılım
28 Ocak 2024
Mesajlar
9
Tepkime puanı
8
Puanları
3
resim_2024-01-31_200701775.png
Blox Fruitse Hoşgeldiniz!

Blox Fruitse başlamadan önce bilmeniz gerekenleri göstereceğim. Ve birazda oyundan bahsedeceğim.Blox Fruits 16.01.2019 Tarihinde Robloxda açılmıştır.Blox Fruits Oyunu şuanda Robloxdaki en popüler oyundur. 27.6B ziyaret ve 10 Milyon favorilenme almıştır.En son update 04.01.2024 tarihinde gelmiştir.


Blox Fruitte 4 Ana Şey Vardır:

Irklar

Meyveler

Dövüş Stilleri

Silahlar


Irklar:


Irklar oyunun temel mekaniğidir. Oyuncunun ırkına bağlı olarak savaşta kullanmak üzere benzersiz pasifler ve güçlendirmeler alacaklar. Blox Fruits'te ilk kez katılan oyuncunun üzerine rastgele bir ırk verilir, ilk kez katılan oyuncunun kazanabileceği yarışlar şunlardır.İnsan (%62,5)
Köpekbalığı (%12,5)
Melek (%12,5)
Tavşan (%12,5)


Benzersiz Irklar:

Cyborg (Cyborg Bulmacası tamamlanarak elde edilebilir)
Ghoul (Experimic aracılığıyla 100 Ektoplazma ve Cehennem Ateşi Meşalesi karşılığında satın alınabilir)


İnsan Irkı:


İnsan, yeni oyuncular tarafından elde edilen en yaygın ırktır. Temel formunda herhangi bir güçlendirme sağlamaz, ancak geliştirildiğinde belirli güçlendirmeler kazanır ve V3'ün kilidini açarken, HP'niz düştükçe verilen hasarı artıran Last Resort adı verilen bir yeteneğin kilidini açabilir.


Bu ırk hasar konusunda uzmanlaşmıştır.


Köpekbalığı Irkı:
Köpekbalığı, meyve kullanıcısı olarak sudan alınan hasarı azaltan ve sonunda ortadan kaldıran pasif bir yeteneğe sahiptir ve ayrıca v3'ün kilidini açarken alınan hasarı azaltan Water Body adı verilen bir yeteneğin kilidini açabilir.Bu ırk yüzme ve savunmada uzmanlaşmıştır.


Melek Irkı:


Meleğin ekstra atlama güçlendirmeleri vardır ve v3'ün kilidini açarken, alınan hasarı azaltan, sağlığın %20'sini iyileştiren ve enerjiyi yenileyen Heavenly Blood adlı bir yeteneğin kilidini açabilir.Bu ırk havada pusma ve iyileştirme konusunda uzmanlaşmıştır.


Tavşan Irkı:
Tavşan, hızı büyük ölçüde artırır, atılma artışını artırır ve v3'ün kilidini açarken hızı daha da artıran Agility adı verilen bir yeteneğin kilidini açabilir.Bu ırk hız konusunda uzmanlaşmıştır.


Oyuncunun Yarışı aşağıda listelenen çeşitli yollarla değiştirilebilir:

Ürünler Mağazasından 90 Robuxa Irk Değişikliği Satın Alma.
Irklarını değiştirmesi için Tort'a 3000 Fragment veriliyor. Farklı bir ırka yeniden katılmanız garanti edilir. (1. Sea'de mevcut değildir.)
Güncelleme 13 Noel etkinliği sırasında oyuncu, Magic Elf NPC'den 90 Şeker karşılığında bir Irk Yeniden Kaydı satın alabilir.
Güncelleme 16 ve Hayalet Etkinliği Cadılar Bayramı Etkinliği sırasında oyuncu, Death King NPC'den 300 Kemik karşılığında bir Irk Yeniden Oynatımı satın alabilir.
Güncelleme 17 Bölüm 1 Noel etkinliği sırasında oyuncu, Magic Elf NPC'den 100 Şeker karşılığında bir Irk Yenilemesi satın alabilir.
10B Ziyaretleri etkinliği sırasında oyuncu, Parti Mağazası NPC'sinden 50 Konfeti karşılığında Irk Yeniden Oynatımı satın alabilir.
Güncelleme 18 Bölüm 1 Noel etkinliği sırasında oyuncu, Magic Elf NPC'den 100 Şeker karşılığında bir Irk Yenilemesi satın alabilir.
Sevgililer Günü Etkinliği sırasında ırkınızı değiştirmek için 50 Kalp kullanabilirsiniz.
Güncelleme 23 Bölüm 1 Noel etkinliği sırasında oyuncu, Magic Elf NPC'sinden 100 Şeker karşılığında bir Irk Yenilemesi satın alabilir.
Lütfen Ghoul ve Cyborg'un yukarıda listelenen yöntemlerle elde edilemeyeceğini unutmayın. Ancak, bunları zaten bir kez elde ettiyseniz, ilgili NPC'lerle (Ghoul için Experimic ve Cyborg için gizli NPC) konuşarak bunları tekrar alabilirsiniz.

NOT: Cyborg'a geçmek için Gizli NPC, her geçişte 2.500 Fragment gerektirir. Ancak Ghoul girip çıkmakta özgürdür (Bedava).

Cyborg Irkı:


Cyborg savunmayı güçlendirir ve v3'ün kilidini açarken Energy Core adı verilen, hasarı azaltan, içgüdüyü ortadan kaldıran ve kendi alanında yakalanan herkese zarar veren bir yeteneğin kilidini açabilir.Bu ırk enerji yenilenmesi ve İçgüdü kırma konusunda uzmanlaşmıştır.


Cyborg Irkı Nasıl Alınır?


Cyborg Irkını elde edebilmek için Sea2ye geçmeniz gerekir. Sea2 hakkında bilgi verilecektir. Biz şimdi cyborgun nasıl alındığına dönelim.


1. Bir Karanlığın Yumruğu elde edin, ardından Fist Of Darkness'i makineye yerleştirmek için bir Sipariş baskını başlatmak için kullanılan düğmeye tıklayın.
Size "<Fist of Darkness>'ınız işlendi. Devam etmek için lütfen bir <Çekirdek Beyin> sağlayın." şeklinde bir mesaj verecektir. bir onay olarak.
Fist Of Darknessi sokmak için, tıpkı bir baskına ev sahipliği yapmak gibi, elinizde hiçbir şey tutmamanız ve düğmeye tıklamanız gerekir.
2.Bir Law Raid başlatmak için Aritmetik NPC'den bir Mikroçip satın alın.


(Envanterinizde çip varsa Fist Of Darknessi yerleştiremeyeceğinizi unutmayın, bu nedenle daha sonra satın aldığınızdan emin olun.)


3.Çekirdek Beyin, küçük bir şansla Law Raid(Order Boss)'dan düşük bir şansla elde edilebilir. Bir tane elde edene kadar normal Law baskınlarına başlayın.

Çekirdek Beyin yalnızca oyuncu daha önce Fist Of Darkness'i takmışsa düşürülebilir. Oyuncunun Çekirdek Beyin elde etmek için Raid'in sunucusu olmasına gerek yoktur.
Bu, yeniden katılmalardan tasarruf etmenizi sağlar; bu, yeniden katılabileceğiniz ve başka bir Karanlığın Yumruğu koymak zorunda kalmayacağınız anlamına gelir.


4.Bu sefer envanterinizde Çekirdek Beyin varken bir Law baskını başlatmak için kullanılan düğmeye tıklayın.


5. Gizli bir oda açılacaktır. Oraya girip 2,500 Fragment karşılığında satın alın.


Ghoul Irkı:


Ghoul ırkı, bir görev yoluyla elde edilebilecek iki ırktan biridir. Güncelleme 12'de eklenmiştir ve Experimic NPC'den edinilebilir. Gece boyunca çeşitli istatistik artışları sağlar ve oyuncunun diğer oyuncuların sağlığını sülüklemesine olanak tanır, bu da onu hayatta kalma ve genel savaş etkinliği açısından iyi hale getirir.


Ghoul Irkı Nasıl Alınır?


Öncelikle 1000. seviyeye ulaşıp İkinci Denizdeki Lanetli Gemiye ulaşmalısınız. O zaman doğru miktarda kaynak toplamak için çok fazla zaman harcamanız gerekir:

100 Ectoplasm (Lanetli Gemideki tüm düşmanlardan düşer)
Cehennem Ateşi Meşalesi (Lanetli Kaptan'dan düşük bir şansla düşer)
Daha sonra Blox Fruits'te Ghoul Race'e katılmak için Experimic adlı NPC ile konuşun. Ancak bu Irkı yükseltmek için belirli görevleri tamamlamanız gerekecek:


Alchemist'in Ghoul Arayışı V2
Arowe'un Ghoul V3 Arayışı
Ghoul V4 için Temple of Time bulmacası ve Trial of Carnage

Blox Fruits'taki Ghoul Race hakkında bilmeniz gereken tek şey bu. Oyundaki en dengeli Yarışlardan biridir ve yapınızı büyük ölçüde geliştirebilir. Bu nedenle, mümkün olan en kısa sürede almak için tavsiyelerimize uyun.

Meyveler:


Blox Fruitsde meyveler çok işe yarayan şeylerdir. Her meyvenin kendine göre özellikleri ve nadirliği vardır. İşte tüm meyveler:

Meyvelerin üzerine tıklayarak özelliklerini gösteren videoya gidebilirsiniz

Doğal Meyveler:

Hepsinin üzerine tıklayarak özellikleri görebilirsiniz


Rocket

Spin

Chop

Spring

Bomb

Spike

Diamond

Rubber

Barrier

Ghost

Quake

Love

Spider

Sound

Portal

Gravity

Shadow

Venom

Control

Spirit


Element Meyveleri

Hepsinin üzerine tıklayarak özellikleri görebilirsiniz


Smoke

Flame

Ice

Sand

Dark

Light

Magma

Rumble

Blizzard

Dough


Canavar Meyveleri:

Hepsinin üzerine tıklayarak özellikleri görebilirsiniz


Falcon

Buddha

Phoenix

Mammoth

Trex

Dragon

Leopard

Kitsune


Blox Fruitsdeki tüm meyveler bunlardır. Element Meyvelerinde Belirli Bir Seviyeyi Geçtiğinizde Hasar Yemezsiniz. Canavar Meyvelerde ise o canavarlara dönüşürsünüz.


Dövüş Stilleri:

Dövüş Stilleri, Meyveler, Kılıçlar ve Silahlarla birlikte oyunda hasar vermenin dört ana yolundan biridir.

Dövüş Stilleri Blox Fruits'teki PVP'nin önemli parçalarıdır, oyundaki dövüş sisteminin temel mekanizmasıdırlar, belirli bir Dövüş Stilini öğreten farklı öğretmenler tarafından öğretilebilirler.

Oyuna ilk katılan oyuncular (Temel Dövüş) Dövüş Stilini otomatik olarak alacaklar, yeni bir dövüş stili öğrendiklerinde Savaş değiştirilecek ve geri öğrenilemez.

Oyunda toplamda 12 dövüş stili vardır:
Hepsinin üzerine tıklayarak özellikleri görebilirsiniz

Combat (ilk başladığınızda verilen)


Dark Step

Electric

Water Kung Fu

Dragon Breath

Superhuman

Death Step

Sharkman Karate

Electric Claw

Dragon Talon

Godhuman

Sanguine Art

Dark Step:

Dark Step, Birinci Deniz'de elde edilebilen bacak tabanlı bir dövüş stilidir ancak İkinci ve Üçüncü Denizlerde de elde edilebilir.

Dark Step kuşanıldığında, Aura etkinleştirildiğinde oyuncunun kolları yerine bacaklarında belirir. Bu tamamen görseldir ve aynı aşamada kollarda bulunan Aura ile karşılaştırıldığında hiçbir ek güçlendirme sağlamaz.

Bu dövüş stilinin, yalnızca İkinci Deniz'de (veya Üçüncü Deniz'de) elde edilebilen Ölüm Adımı adında "yükseltilmiş" bir çeşidi vardır.

Electric:

Elektrik, Birinci Deniz'de elde edilebilen bir dövüş stilidir ancak İkinci ve Üçüncü Denizlerde de elde edilebilir.

Bu dövüş stilinde 400 ustalığa ulaşıldığında, Elektrik, Üçüncü Denizdeki Elektrikli Pençe'ye "yükseltilebilir".
Elektrik, First Sea'deki Skylands'in zemin katında bulunan Mad Scientist'ten 500.000 Beli karşılığında öğrenilebilir.

Çılgın Bilim Adamı, Skylands'in dibindeki kayalardan birinin arkasında yer almaktadır.

Water kung fu:

Su Kung Fu, Birinci Deniz'de elde edilebilen bir Dövüş Tarzıdır ancak İkinci ve Üçüncü Denizlerde de elde edilebilir.

Bu Dövüş Stili, Su Kung Fu'da 400 ustalığa ulaşıldığında ve Su Anahtarına sahip olunduğunda İkinci Denizde Sharkman Karate'ye yükseltilebilir.

Su Kung Fu'su, Birinci Deniz'deki Sualtı Şehri, İkinci Deniz'deki Sıcak ve Soğuk'un sıcak tarafı ve Üçüncü Deniz'de portalların yakınındaki Denizdeki Kale'de bulunabilen Su Kung Fu Öğretmeni'nden n 750.000 Beli ile satın alınabilir.

Dragon Breath:

Ejderha Nefesi, İkinci veya Üçüncü Deniz'de elde edilebilen bir dövüş stilidir.

Bu dövüş stili, Üçüncü Deniz'de Uzoth tarafından öğretilen Dragon Talon'a yükseltilebilir.

Ejderha Nefesi, İkinci Deniz'deki Gül Krallığı'ndaki bir köprüde (veya Üçüncü Deniz'deki Denizdeki Kale'de) bulunan Sabi'den FragmentIcon 1.500 karşılığında satın alınabilir.

Oyuncunun en az 1.500 Fragmenti yoksa, "Defol" diye yanıt verecektir.

Oyuncu, satın aldıktan sonra "Dragonborn" unvanını alacaktır.

Superhuman:

İnsanüstü, İkinci Deniz'de elde edilebilen bir dövüş stilidir.

Bu, basit ve çevik hareketleri nedeniyle PvP'de uzun süredir devam eden bir Dövüş Tarzıdır. Esnek hareket kabiliyeti nedeniyle bu Dövüş Tarzı geçmişte oldukça popülerdi. Artık daha yeni ve daha iyi Dövüş Stilleri nedeniyle daha az popüler. Ancak yine de becerilerinizi geliştirmek için bunları kullanabilirsiniz.

Bu dövüş stili Üçüncü Deniz'de Tanrıinsan'a yükseltilebilir.

Superhuman'ı elde etmek için gerekenler şunlardır:

-Dark Step, Elektrik, Su Kung Fu ve Ejderha Nefesinde 300'den fazla ustalık

-3.000.000 Beli

-Oyuncu tüm bunlara sahip olduktan sonra İkinci Deniz'deki Kar Dağı'nın içindeki gizli bir mağarada bulunan Dövüş Sanatları Ustasına gidebilir. Daha sonra 3.000.000 Beli karşılığında Superhuman'ı satın alabilecekler. Alternatif olarak oyuncu Dövüş Sanatları Ustasını Sabi'nin solundaki Denizdeki Kale'de bulabilir.

Death Step:

Ölüm Adımı, İkinci Denizde veya Üçüncü Denizde Reform Yapan Phoeyu'dan öğrenilebilen, bacak/tekme temelli bir Dövüş Stilidir.
Dark Step'in yükseltilmiş versiyonudur ve onu birçok açıdan daha güçlü kılar.

Bu Dövüş Stili kullanıldığında, Aura aşamaları kullanıcının etkinleştirildiğinde kolları yerine bacaklarına göre belirlenir. Bu tamamen görseldir ve normal Aura güçlendirmeleri dışında hiçbir güçlendirme sağlamaz.

Ölüm Adımı, Tanrıinsan Dövüş Stilini elde etmek için gerekli bir Dövüş Stilidir; şartlardan biri, ustalık seviyesi 400 veya üzeri olan Dark Step'e sahip olmaktır.

Almak için gerekenler:
-5.000 Fragment
-2.500.000 Beli
Dark Step ustalığı 400 veya üzeri olmalıdır.
Uyanmış Buz Amirali'nden elde edilen Kütüphane Anahtarı.

Buz Kalesi'nin koridor girişinin sağ tarafındaki kapının kilidini açmak için Kütüphane Anahtarını kullanın. (Kapıya girmek için kaydırma kilidi ve Flash Step yöntemini de kullanabilirsiniz ancak satın alamayacaksınız.)
Reformcu Phoeyu ile konuş.
Oyuncunun Dark Step'te 400 (veya daha yüksek) ustalığı varsa, bunu 5.000 Fragmente ve 2.500.000 Beli karşılığında Phoeyu'dan öğrenebilirler.
Phoeyu, Üçüncü Deniz'deki Denizdeki Kale'de de bulunabilir, ancak oyuncu, Kütüphane Anahtarını kullanarak Buz Kalesi'ndeki kapıyı açmadıysa Ölüm Adımını öğrenemez.

Sharkman Karate

Sharkman Karate, İkinci Deniz'de elde edilebilen bir dövüş stilidir.

İlk deniz muadili Su Kung Fu'suna bir yükseltme görevi görüyor. Kombolar için harika bir dövüş stili olarak kabul edilir çünkü hareketleri daha hızlıdır, vurulması kolaydır ve Su Kung Fu'ya kıyasla çok daha fazla hasar verir. Aynı zamanda birçok kişi tarafından öğütme için en iyi dövüş stillerinden biri olarak kabul edilir çünkü M1'ler çok hızlıdır ve oyuncunun atılmasına neden olmaz.

Bu dövüş stili, Unutulmuş Ada'daki Köpekbalığı Adamı Daigrock'tan, ona Gelgit Bekçisi'ni yendikten ve 400 veya daha fazla ustalıkta Su Kung Fu'suna, 2.500.000 Beli ve 5.000 Fragmente sahip olduktan sonra elde edilebilecek bir Su Anahtarı verdikten sonra satın alınabilir. Oyuncu ayrıca Üçüncü Deniz'de Sharkman Karate'yi Deniz Kalesi'ndeki portalların yakınındaki Köpekbalığı Adamı Daigrock'tan donatabilir.

Electric Claw:

Elektrikli Pençe, Üçüncü Deniz'de elde edilebilen bir dövüş stilidir.

Bu Dövüş Tarzı, selefi Electric'in yükseltilmiş bir versiyonu olarak hizmet ediyor. Hızı ve kolay vurulması, güçlü ve çarpıcı becerileri nedeniyle çoğunlukla PvP için kullanılır. Üçüncü Deniz'de elde edilebilir.

Almak için gerekenler:

Elektrik dövüş stilinde 400 ustalık kazanın.
Üçüncü Deniz'deki Yüzen Kaplumbağa'daki birçok kemerin altında, Longma Boss'un yakınında bulunan Önceki Kahraman NPC'yi bulun.
Onunla konuşun ve oyuncunun 30 saniyeden kısa sürede Malikaneye ulaşmasını gerektiren görevini yapın. (İpucu: Oyuncu, ortaya çıkma noktasını Malikane olarak ayarlayabilir ve ana sayfa düğmesini kullanabilir, böylece oyuncu 30 saniyeden kısa sürede Malikaneye kolayca ışınlanabilir)
Görevi tamamladıktan sonra Önceki Kahramana geri dönün.
Önceki Kahramana 3.000.000 Beli ve 5.000 Beli ödeyin (oyuncu bir kez ödeme yaptıktan sonra Önceki Kahramanın Elektrikli Pençesini istediği zaman ücretsiz olarak donatabilir.)
Oyuncu ayrıca Elektrikli Pençe'yi aldıktan sonra "Raiton" unvanını da alacaktır.

Dragon Talon:

Dragon Talon, Üçüncü Deniz'deki Uzoth'tan öğrenilebilecek bir dövüş stilidir.

Her ikisi de ejderha benzeri hareketlere sahip olan selefi Dragon Breath'e bir yükseltme görevi görüyor.

Gerekenler:

Perili Kale'deki Ölüm Kralı'ndan 50 Kemik karşılığında her 2 saatte 10 kez satın alınabilen Rastgele Bir Sürprizden Ateş Özü elde edin.
Perili Kale'de direğin sağındaki büyük teçhizatta bulunan Uzoth'a gidin ve ona Öz'ü verin.
Uzoth'a Ateş Özünü verdikten sonra oyuncu istediği zaman Dragon Talon'u öğrenebilir.
Not: Uzoth, Ateş Özünü istediği zaman kabul edecektir; bu, oyuncunun kendisine Ateş Özünü vermek için herhangi bir ustalık veya para birimi gereksinimine ihtiyacı olmadığı anlamına gelir. Daha sonra Uzoth, gereksinimleri olduğunda oyuncuya Dragon Talon'u öğretecek ve onu satın almayı seçecektir. Ateş Özü, yeniden katıldığınızda tasarruf sağlar.

Ejderha Nefesi konusunda en az 400 ustalık.
3.000.000 Beli
5.000 Fragment
Uzoth'a Ateş Özünü vermek.

Godhuman:

Godhuman, Üçüncü Deniz'de elde edilebilecek bir dövüş stilidir.

İnsanüstü Dövüş Tarzının halefi ve geliştirilmiş versiyonu olarak kabul edilmektedir.

Bu özel dövüş stili öncelikle PvP savaş senaryolarında uygulamasını bulur ve popüler bir seçimdir. Olağanüstü hız, çarpıcı manevralar ve güçlü geri itme yeteneklerinde uzmanlaşmıştır. Ayrıca, Ice veya Dough gibi PvP odaklı meyvelerle eşleştirildiğinde, hamleleri kullanırken inanılmaz bir sersemletme görevi görebileceğinden inanılmaz bir eklentidir.

Tanrı-insan dövüş stili, Yüzen Kaplumbağa'daki Silahşör Korsanlarının arkasında bulunan bir ağacın içinde bulunan Kadim Keşiş'ten öğrenilerek elde edilebilir. NPC bulunur.

Kadim Keşiş NPC'sine ulaşan oyuncular, aşağıdaki gereksinimleri karşılayarak bu dövüş stilini satın alma fırsatına sahip olacaklar:

Üçüncü Denize Erişim
İnsanüstü, Ölüm Adımı, Elektrikli Pençe, Köpekbalığı Karatesi, Ejderha Pençesi, Su Kung Fu, Ejderha Nefesi, Karanlık Adım ve Elektrik konularında 400+ Ustalık.
5.000.000 Beli
5.000 Fragment
10 Dragon Scale
20 Fish Tail
10 Mystic Droplet
20 Magma Ore

Sanguine Art:

Sanguine Art, Üçüncü Deniz'de elde edilebilen, karanlık ve vampir temelli bir dövüş stilidir.

Sanguine Art dövüş stili, Tiki Karakolunda bulunan Island Boys yakınındaki bir tünelle bağlanan bir üste bulunabilen Shafi'den öğrenilebilir.

Şafi'den Sanguine Art'ı satın almak için oyuncunun şunları yapması gerekir:

Şafi'ye bir Leviathan Kalbi verin.

-Bu, Leviathan'ı yendikten sonra ve Beast Hunter gemisinden bir zıpkın kullanılarak düşürülebilir. Daha sonra onu Tiki Karakoluna geri taşıyın. Devam edebilmek için oyuncunun envanterinde olması gerekir.
-Oyuncunun envanterinde Leviathan Kalbi yoksa, "Soğuk bir kalbin yok..." mesajı görüntülenecektir
-Oyuncunun daha sonra 20 Demonic Wisps 20 Vampire Fangs 2 Dark Fragments'ı npcye vermesi gerekir.
Son bir istemde oyuncudan 5.000.000 Beli ve 5.000 Fragment ödemesi istenecektir, işlem tamamlandıktan sonra oyuncu Sanguine Art'ı elde etmiştir.

Kılıçlar:

En karışık kısım burası. Çok fazla kılıç var oyunda. İşte hepsi:

Cutlass

Dual Katana

Katana

Iron Mace

Shark Saw

Triple Katana

Twin Hooks

Dragon Trident

Dual-Headed Blade

Gravity Cane

Jitte

Longsword

Pipe

Soul Cane

Trident

Wardens Sword

Bisento

Buddy Sword

Canvander

Dark Dagger

Fox Lamp

Koko

Midnight Blade

Pole (1st Form)

Pole (2nd Form)

Rengoku

Saber

Saddi

Shark Anchor

Shisui

Spikey Trident

Tushita

Wando

Yama

Cursed Dual Katana

Dark Blade

Hallow Scythe

Triple Dark Blade


True Triple Katana

Bilmeniz gerekenler bunlar. Bir sonraki katagorimde 0 levelden sea2ye nasıl geçileceğini anlatacağım. Umarım yardımcı olmuşumdur.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.