Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bilgi Blox Fruits Lore

Bilgi

Dost

Arena Üyesi
Arena Üyesi
Katılım
28 Ocak 2024
Mesajlar
9
Tepkime puanı
8
Puanları
3
Bu Blox Fruitin Developerleri tarafından hazırlanmış bir hikayedir.

Yeni Dünyanın Kurtuluşu


GOL D SAMA KÖPEKLERİ ile birlikte kötü şöhretli TOAD ORDUSU'nun zalim yönetimi altında onlarca yıl süren korkunun ardından, toprak nihayet RIP_INDRA Korsanları ile birlikte MUGHAL Korsanları adlı yabancı bir korsan grubunun gelişiyle özgürleştirildi; Birinci Deniz'deki toprakların çoğuna sahip olan zengin bir grup.
Onların gelişinin ardından, MUGHAL Korsanları, GOL D SAMA DOGS serserileriyle karşı karşıya kaldı; çevredekiler, kolunu dev bir bıçağa çeviren rip_ciro adlı korsanın tek bir darbesiyle kılıçlarının ikiye bölündüğünü iddia etti; sonunda MUGHAL Korsanları ve GOL D SAMA Köpekleri arasındaki büyük bir savaşta ortaya çıkıyor. GOL D SAMA'nın mürettebatına verilen hasar, onun "Köpek Evi" olarak da bilinen ininden çıkıp mürettebat arkadaşlarına yardım etmesine yetecek kadar büyüktü. Kral Wenlocktoad, izninin ardından, ekibini MUGHAL Korsanlarının yakalanmasına yardımcı olması için göndererek GOL D SAMA'ya yardım etmeyi seçti ve Kral Wenlocktoad'u mağarasında savunmasız bıraktı.Bu etkinlik sırasında rip_indra ve mygame43, Kral Wenlocktoad'un mağarasını işgal etti ve rip_indra odadaki tüm muhafızları hareketsiz bırakırken onun zalim saltanatını sona erdirmeye hazırdı. Wenlockkurbağa, tıpkı aurası gibi görünen bir şeyle, güçsüz ve korkmuş bir şekilde Rip_indra'ya merhamet dileyerek tahtından düştü. Rip_indra, artık Kral Wenlockkurbağa değil, sadece Kurbağa olduğunu söylemenin bir yolu olarak tacı kafasından düşürdü. Ancak taç yere çarptığında aniden bir tür parazit gibi Wenlockkurbağa'nın kafasına çekildi. İşte o zaman Wenlocktoad'un tacının kontrolü altında olduğunu anladılar; ve bir merhamet eylemi olarak, rip_indra onun hayatına son vermek yerine Wenlocktoad'u bir zamanlar GOL D SAMA'ya ait olan Köpek Evi'ne mühürledi.

TOAD ARMY'nin GOL D SAMA ile birlikte MUGHAL Korsanlarına karşı savaşı gelişirken, rip_ciro GOL D SAMA'yı sahada efsanevi Triple Dark Blade'in sadece bir kopyası gibi görünen şeyi sallarken gördü. Onun gibilerin sahte silahı kullanması nedeniyle hakarete uğradığını hisseden rip_ciro, Gerçek Üçlü Kara Kılıcını kınından çıkardı ve yeri ikiye bölen tek bir dilim göndererek TOAD ARMY ve GOL D SAMA'yı hızla toza dönüştürdü ve savaşı sona erdirdi. Bu arada rip_indra, sağ eli ve uşağı mygame43 ile Kurbağa'nın mührünün haberini vermek için kafeye geldi ve böylece Yeni Dünya üzerindeki zulmün saltanatına son verdi.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.