Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bilgi The Elder Scrolls Online, 2014'teki Çıkışından Bu Yana 24 Milyon Oyuncuya Ulaştı

Bilgi
the-elder-scrolls-online-24-milyon-oyuncu-ulasti-1705828045.png


Geliştirici stüdyo, en çok da oyunun 2014'teki hâlinden bu hâline gelmesinde büyük rol oynayan 'oyunculara' teşekkür etti.

Bethesda’nın yapı taşlarından olan The Elder Scrolls serisi, bilgisayarların gittikçe yaygınlaştığı dönemde Oblivion ve Skyrim gibi oyunlar sayesinde şirketin adını kafamıza kazımıştı. 2014 yılına geldiğimizde ise bu serinin son üyesi olan Elder Scrolls Online karşımıza çıkmıştı. Daha önce saydığımız iki oyunun ardından bu oyun büyük bir heyecan yaratmıştı.
O zamandan bu zamana kadar hayranlara farklı içerikler sunan ve Elder Scrolls deneyimini online ortamda mümkün kılan bu oyun, eleştirmenlerden gelen, kendisine yönelik ortalama veya düşük beklentileri yerle bir ederek 24 milyon oyuncuya ulaşmayı başardı. Söz konusu gelişmenin duyurusu, The ESO Global Reveal etkinliğinde yapıldı.

Oyunun yıllar içindeki gelişimine değinen Matt Firor, dil desteğinin de genişlemesine dikkat çekti. Kendisinin dediğine göre, çıkışında sadece İngilizce, Fransızca ve Almanca seçenekleri sunan oyun; artık Çince, Japonca, Rusça ve İspanyolca desteği de sunuyor. Tabii bizim gözümüz birini aradı ama neyse…

En başta oldukça boş hissettirse de oyuncuların geri dönüşlerinden beslenen ve bu çevrede farklı içerikler sunan oyun, yıllar içinde büyük adımlarla gelişmeyi başardı. Geliştirici, bu konudaki geri dönüşleri için oyunculara da teşekkür etti. Güncel olarak The Elder Scrolls Online için Gold Road eklemesi bekleniyor. Onun fragmanı da birkaç gün önce paylaşıldı. Aşağıdan izleyebilirsiniz.​
 

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.