Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bilgi Quantic Dream açıkladı: Star Wars Eclipe için çalışmalar sürüyor

Bilgi
indir (1).jpg


Neredeyse 2 yıl önce duyurusu yapılan Star Wars Eclipse, kısa sürede serinin hayranlarının dikkatini çekmeyi başardı. Ancak aradan geçen sürede proje hakkında herhangi bir güncelleme paylaşılmadı ve birçok oyuncu, projenin ertelenmiş olabileceğini düşünmeye başlamıştı. Ancak görünüşe göre Star Wars Eclipse için çalışmalar devam ediyor.

Star Wars Eclipse stüdyonun en iddialı projesi olacak​

Beyond: Two Souls ve Detroit: Become Human gibi başarılı hikâye odaklı oyunlarıyla bilinen Quantic Dream, Star Wars Eclipse hakkında bir süredir sessizliğini koruyordu ancak stüdyo, sonunda proje hakkında bir açıklama yaptı. Tokyo Game Show 2023’te IGN ile konuşan Quantic Dream Pazarlama Başkan Yardımcısı Lisa Pendse, oyunu bekleyenlerin yüreğine su serpti. Pendse, projenin iptal edilmediğini ancak henüz gösterilmeye hazır olmadığını belirtti. Ayrıca Pendse, proje için yoğun bir geliştirme sürecinde olduklarını ima etti.

Quantic Dream proje hakkında çok konuşmasa da iddialara göre Star Wars Eclipse, stüdyonun şimdiye kadar ki en iddialı projesi olacak. Aksiyon ve macera elementlerini barındıracak olan Eclipse, stüdyonun ilk aksiyon odaklı yapımı olacak. IGN ile konuşmasında Lisa Pendse, yapımın “sürekli” bir oynanışa sahip olacağına, birçok farklı oynanabilir karaktere ev sahipliği yapacağına ve oyunun bir bitiş ekranına sahip olmayacağını belirtti. Bu şekilde Eclipse, Quantic Dream’in Beyond: Two Souls gibi yapımlarına benzerlik gösterecek. Star Wars Eclipse’in en erken 2025 veya 2026 yılında çıkış yapması bekleniyor.​
 

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.