Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Paylaşım GTA 6 erteleniyor mu? Acil toplantı yapıldı

Paylaşım
e7517aecf72b00ea07c5b8d94dc756d1-e1711141581295.jpg


Grand Theft Auto VI, muhtemelen tarihin en çok beklenen oyunlarından biri olarak milyonlarca oyuncu tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Ancak Rockstar Games’in uzaktan çalışanlarına yönelik istenmeyen acil toplantı talebiyle, GTA 6‘nın 2025 çıkış penceresini kaçırması ve 2026’ya erteleniyor olabilir.


GTA 6 erteleniyor mu? Rockstar acil toplantı ayarladı

Açık dünya suç simülatörünün devam oyunu, resmi olarak 2023 Aralık ayında (2022’deki büyük bir sızıntıdan sonra) tanıtıldı. Rockstar Games, Miami, Florida’yı temsil eden kurgusal Vice City’de geçecek oyun üzerinde çalışıyor.
rockstar-games-gta-6-sayfasi-2.jpg


Oyunun PS5 ve Xbox Series için 2025 yılında çıkması planlanıyor ve şu anda iç hedef 2025’in başları. Ancak, devam oyununun 2025’in sonuna kadar ya da hatta 2026’ya kadar ertelenme ihtimali artıyor.

Rockstar Games, Şubat ayında çalışanlarına Nisan ayı başında haftada beş gün ofise dönmelerini zorunlu kıldı. Bu ani değişiklik, birçok çalışanı şaşırttı ve uzaktan işe alınan bazı çalışanların itiraz etmelerine yol açtı.

Ofise dönüş talebi, güvenlik ve kalite nedenleriyle yapılırken, kaynaklar GTA 6’nın gelişiminin “geriye düştüğünü” ve Rockstar yönetiminin oyunun 2025 yılını kaçırma konusunda endişeli olduğunu belirtiyor.

GTA-6-hayranlarindan-cilgin-teori-Ikinci-fragmanin-yayin-tarihini-buldular-ama%E2%80%A6-1.jpg


Şu anda Rockstar, GTA 6’nın 2025 İlkbaharında çıkışını hedefliyor. Ancak kaynaklar, 2025’in başında çıkışının gerçekleşip gerçekleşmeyeceğinden emin olmadıklarını ve 2025 sonbahar çıkışının daha olası ve uygulanabilir göründüğünü belirtiyor.

Bu durum, GTA 6’nın 2026’ya ertelenmesini “acil durum planı” olarak masada tutuyor. Bu gelişmeler, GTA 6’nın nihai geliştirme aşamalarının kolay veya hızlı olmayacağını gösteriyor ve şirket, 2025 hedefi için çalışmalarını sürdürüyor.

Rockstar’ın çalışanları ofise çağırması GTA 6’nın ertelenip ertelenmeyeceği konusunda yıllardır bekleyen oyuncuları tedirgin etti. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce de bu gelişme oyunun ertelendiğini mi gösteriyor? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmına yazabilirsiniz.
 

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.