Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bilgi Death Stranding 2 için oynanış fragmanı yayınlandı!

Bilgi

Death Stranding Nedir?


Death Stranding, Hideo Kojima tarafından geliştirilen ve Kojima Productions tarafından yayımlanan bir video oyunudur. Oyun, PlayStation 4 için 8 Kasım 2019'da, daha sonra Microsoft Windows için 14 Temmuz 2020'de ve PlayStation 5 için de 24 Eylül 2021'de piyasaya sürüldü.
Death Stranding, kurgusal bir gelecekte geçen bir aksiyon-macera oyunudur. Oyuncular, Sam Porter Bridges adlı ana karakteri canlandırarak, bir tür apokaliptik olay sonrasında parçalanmış bir Amerika'da izole edilmiş yerleşim birimlerini birbirine bağlamaya çalışır. Oyunun ana teması bağlantı, izolasyon ve topluluk oluşturmaktır. Oyun, oyuncuların zorlu hava koşulları, tehlikeli yaratıklar ve diğer oyuncuların olası etkileşimleriyle başa çıkmak zorunda oldukları bir dünyada geçer.
Death Stranding, özellikle benzersiz hikayesi, oyuncu deneyimi ve atmosferi ile dikkat çekmiştir. Hideo Kojima'nın önceki Metal Gear serisiyle benzer bir şekilde, oyun karmaşık bir hikayeye sahiptir ve oyunun ilerleyen bölümlerinde sıradışı ve çoğu zaman düşündürücü anlatım öğeleri içerir.

death stranding


Sony ve Kojima Productions, Death Stranding 2’nin ilk oynanış fragmanını yayınladı. Yaklaşık 10 dakika uzunluğundaki fragman videosu, devam oyunundan neler bekleyebileceğinizi gözler önüne seriyor.

Dünya, sanki bir bebek ağzından fırlayan uzay gemileri gibi garip düşmanlarla daha da çarpıcı bir hal almış gibi görünüyor. Baş karakter Sam, elektro gitar gibi yepyeni silahlarla düşmanlarla mücadele etmesiyle dikkat çekiyor.
Norman Reedus, Léa Seydoux ve Troy Baker, oyundaki rollerine devam ederken, Elle Fanning, Shioli Kutsuna ve yönetmen George Miller gibi isimler de kadroya katıldı. Oyunun yalnızca PlayStation 5 için 2025 yılında piyasaya sürülmesi planlanıyor.


65bb4e93c7bee.jpg

İşte Death Stranding 2 "10 Dakikalık Oynayış Videosu"


 

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.