Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Blox Fruit 2. Sea

Dost

Arena Üyesi
Arena Üyesi
Katılım
28 Ocak 2024
Mesajlar
9
Tepkime puanı
8
Puanları
3
Güncelleme 8'in bir parçası olarak devasa yeni bir harita tanıtıldı: İkinci Deniz.

İkinci Deniz, oyundaki ara denizdir ve oyuncuların Askeri Dedektifin görevini tamamladıktan sonra ortaya çıktığı yerdir. Güncelleme 8'de eklendi.

İkinci Denizin Kilidini Açmak:

İkinci Deniz'e erişmek için Seviye 700 veya üzeri olmanız gerekir. Bu seviyeye ulaştığınızda Askeri Dedektif ile konuşun, size özel bir anahtar verecektir. Donmuş Köy'e gidin ve Yetenek Öğretmeninin bulunduğu mağaraya gidin ve ahşap kapıyı anahtarla açın. Mağaranın içinde yenmeniz gereken Buz Amirali olacak. Bunu yaptıktan sonra, Orta Kasabanın sol tarafında bulunan Tecrübeli Kaptan ile konuşmanızı söyleyecek olan Askeri Dedektife dönebilirsiniz (NOT: Zaten yaptığınız gibi Askeri Dedektife geri dönmeyi atlayabilirsiniz.) onunla konuşmadan bile İkinci Deniz'e erişim hakkına sahip olmak). Onunla konuştuğunuzda size İkinci Deniz'e gitme seçeneğini sunacak.

Oyuncu Askeri Dedektifin görevini tamamladıktan sonra Rose Krallığı'nın rıhtımlarına ışınlanacak. Bu rıhtımlar birkaç önemli NPCS içerir ve ilk iki tesviye alanının yakınında bulunur.

Bu deniz, Birinci Deniz'den çok daha tehlikeli olmasına rağmen hâlâ nispeten güvenlidir. NPCS'ler çok daha fazla hasar verir ve daha tehlikeli hareketlere sahiptir. Ayrıca Aura buradaki sonraki adalarda yaygınlaşmaya başlıyor ve Elemental meyvelerin etkisi çok daha az oluyor. Ayrıca, Rose Krallığı dışındaki adalarda daha az risk olmasına rağmen ödül avcılığı daha yaygın hale geliyor.

Buradaki tasarımlar Birinci Deniz'dekilerden çok daha iyi yapılmış olsa da hâlâ oldukça basit. İç mekana sahip binaların çoğu çok daha iyi dekore edilmiştir ve adalar genel olarak daha karmaşıktır. Genel olarak daha az ada var, ancak adaların boyutu çok daha büyük; Kingdom of Rose tüm oyundaki en büyüklerden biri. NPCS ayrıca daha modern saldırılar kullanıyor. Ayrıca daha fazla NPCS'ye sahiptirler ve İkinci Deniz, Birinci Deniz'den daha karmaşıktır.

İkinci Deniz'de, Baskın Patronlarını yenerek ve Baskınlarda kazanarak elde edilebilecek, Fragment adı verilen yeni bir para birimi türü tanıtıldı. Ayrıca denizde doğan bir Deniz Canavarını yenerek de elde edilebilir. Belirli Blox Meyveleri için bir Meyve Baskınını başarıyla tamamladıktan sonra Irk Değişiklikleri, İstatistik Sıfırlamaları, Fener Gemisi, Dövüş Stilleri, Kabucha, Gelişmiş Mikroçipler ve Meyve Uyanışları satın alırken bu Fragment Parçasını kullanabilirsiniz.

Adalar:

Gül Krallığı:

Gül Krallığı, her zaman denizlerin en büyüğü olduğu söylenen devasa bir adadır. bu adada pek çok şey var, Ticaret burada, Kafe adı verilen küçük, sarı bir alanda. Ayrıca, bir kayanın tepesinde güzel ve güzel bir ağacın altında yaşayan Elmas gibi Krallığı yönetmeye çalışan üç Patron da var. Jeremy adanın kenarında kayalık bir dağda yaşıyor. ve hepsinin en büyük patronu... Malikanesinin altında yaşayan ve dünyadaki tüm blox meyve oyuncularını yok etmeye hazır Don Swan! Her neyse, orada, akıncıların yakınında, Auras Ustasının ortaya çıkma şansına sahip olduğu bir mağara gibi sırlar da bulabilirsiniz. Gizli bir NPC, Diamond'ın bulunduğu ağacın altında yaşayan Arowe ve köpeğinin adını verir. Gül Krallığı aynı zamanda Yeşil Bölge'ye de komşudur. Ayrıca her 1 saat 30 dakikada bir gerçekleşen, iyi bir meyve elde etmek için Çekirdek ile savaştığınız Fabrika Baskınları da var. Kingdom of Rose genel olarak arkadaşlarınızla takılabileceğiniz harika bir yer, ancak ödül avcılarına karşı dikkatli olun.

Yeşil Bölge:

Yeşil Bölge, sıra sıra büyük ağaçların bulunduğu bahçe çok güzel ve tuhaf ama buranın arkasında yer çekimini kontrol edebilen bir keşiş tarafından korunuyor. Söylentiye göre en yüksek ağacın tepesinde güçlü ama kibirli bir insan bulacaksınız. Seni güçlü bir insan olarak görmesini sağla. Belki onun istediğini tam olarak yaptığında sana yardım edecektir. Bir şey al?

Mezarlık:

Mezarlık merhumun gömüldüğü yerdir, ancak belki de bazı insanlar ölmeden önce kalplerinde o kadar çok nefret taşıyorlardı ki ayağa kalkıp saldırgan, korkutucu zombilere dönüştüler. Yakınlarda, sizi her an pusuya düşürebilecek kana susamış vampirlerin saklandığı garip bir mağara var. Burası aynı zamanda dünyanın en güçlü kılıç ustasının kılıcının Gerçek Gücünü geride bıraktığı yerdir.

Dark Arena:

Dark Arena, Darkbeard'ın karanlığın gücünü hapsettiği bir arenasıdır, gerçekten onun hapishaneden kaçmasını durduracak kadar cesur musunuz?

Uzak Ada:

Uzak Ada En Güçlü Tanrı'nın sığınağıdır, bazen burada mavi bir çiçek de görünebilir. Bir kılıç satıcısının da En Güçlü Tanrı'nın sığınağına buluşmak için geldiği bazı günler vardı.

Kar Dağı:

Kar Dağı eski köylerin yaşadığı bir yer, şiddetli bir deprem sonrasında dağın ikiye bölündüğü ve insanların seyahat etmesini zorlaştırdığı görülüyor. Ancak burada yaşayan bir Dövüş Sanatları Ustasının bu kadar yaygın olarak tanınmasının nedeni bu değil.

Sıcak ve Soğuk:

Soğuk ada, burası sizi acı hissetmeden kesebilen ünlü general "Düzen" tarafından korunuyor. Ama onun nazik olduğunu düşünmeyin. Bu yerin gizli şifresini girerseniz sahip olduğunuz bazı meyvelerin gerçek gücünün kilidini açacaksınız. Korkunç general Duman Amiral'in burayı aşırı derecede ısıttığı ve burayı bir lav havuzuna dönüştürdüğü Lav adası geliyor. Muhtemelen yok edilemeyecek güçlü bir robot ordusu yaratıyor.

Lanetli Gemi:

Lanetli Gemi, kötülüğe inanmayanların idam edileceğine inanan lanetli bir tapıcının yönettiği lanetli bir yerdir. Burası ayrıca Experimic teklifini kabul ederseniz kötü adamları avlayan bir Gölge Canavarı olabileceğiniz yerdir.

Buz Kalesi:

Buz Kalesi muhteşem bir kaledir ancak kötü şöhretli Buz Amiralinin son saklandığı yer olduğu ortaya çıkar. Bir de uzun süredir bacaklar konusunda ünlü bir dövüş sanatları uzmanı olan bir kızı var. Kendisi de ateşten çok korkan biri ama birisine ait olduğunu bildiği için sürekli yanan ve özenle saklanan bir kılıcı var.

Mağara Adası:

Mağara Adası, birkaç sandığın bulunduğu küçük bir mağaradır, bazen içinde geceleri büyüyen tuhaf mavi bir çiçek bulunur.

Unutulan Ada:

Unutulan Ada. Burasının en uzak ada olduğu ve en az bilginin kaydedildiği söylenebilir. Bu ada, bir balıkçı kabilesine ve acımasız bir canavarı çağırabilen bir Gelgit Bekçisine ev sahipliği yapıyor. Burada ayrıca suyu kontrol edebilen bir savaş sanatı konusunda bilgili, nazik bir köpekbalığı adamı da var.

Başka adaya geçmek için 25-100 level kasmanız gerekir. 1500 Level olduğunuzda sea3 e geçeceksiniz. Okuduğunuz için teşekkürler.
 

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.