Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bilgi Avatar: Son Hava Bükücü oyunu için yeni fragman yayınlandı!

Bilgi
avatar-son-hava-bukucu-oyunu-fragman.jpg


Bir nesle Dünya’daki dört ana element olan ateş, su, toprak ve havayı bükebilmenin hayalini kurduran kitap uyarlaması Avatar: Son Hava Bükücü’nün bildiğiniz gibi bir oyunu geliştiriliyordu. Yıllardır beklenen bir şey olmasından ötürü beklentisi yüksek olan bu oyun için yeni bir fragman yayınlandı.

İşte Avatar: Son Hava Bükücü oyununun yeni fragmanı​

Yeni bir Avatar: Son Hava Bükücü: Quest for Balance fragmanı Nickelodeon ve GameMill Entertainment oyununun çıkışından hemen sonra yayınlandı.


Dört elemente dayalı eğlenceli ve zorlu bulmacalarda gezinirken Avatar serisinin unutulmaz anlarını yeniden yaşadığımız bu macerada ikonik karakterlerle etkileşime girerken, yan görevleri tamamlarken, yeteneklerinizi geliştirirken ve Ateş Ulusu’ndan gelen düşmanları yenerken dört ulusun önemli yerlerini keşfediyoruz.

Aile oyunları düşünülerek hazırlanan oyunda, dokuz farklı karakterle tek başınıza veya heyecan verici iki oyunculu yerel ve çevrimiçi kooperatifte birlikte yolculuk da edebiliyorsunuz.

Oyunda tekrar tekrar gidebileceğimiz 18 bölge mevcut. Aang, Toph, Sokka ve Katara dahil dokuz farklı oynanabilir karakter olarak element topraklarının dört köşesine tek veya yerel ve çevrimiçi işbirliği içinde seyahat edebiliyoruz.


avatar-son-hava-bukucu-oyunu-fragmani.jpg


Su, ateş, toprak ve hava bükerek karmaşık bulmacaları çözmemiz gerekiyor ve yeteneklerimizi geliştirerek kombolarla Ateş Ulusu askerlerini yok etmemiz gerekiyor.

Avatar: Son Hava Bükücü: Quest for Balance şu anda PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch ve PC için çıkış yapmış durumda. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.​
 

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.